הפי וודינג היא חברה לארגון חתונות שכל תכליתה היא לתכנן, יחד אתכם, את החתונה שעליה אתם חולמים. מא' עד ת', מגן האירועים ועד הדברים הכי הכי קטנים, והכל תפור למידותיכם ובהתאם לרצונכם.

שוק החתונות רווי ספקים ומחירים שונים, ומהר מאוד תרגישו אבודים בתוך ים האפשרויות המבלבל נורא. אתם חייבים רב חובל שינווט אתכם בשלווה וברוגע לעבר חוף מבטחים. ואיך תוודאו שקיבלתם את המחיר הכי טוב? או איך תדעו איזה סעיפים חייבים להיכנס לחוזה ועל מה אפשר לוותר? טוב שיהיה אתכם בולדוזר שמכיר את עולם המשא ומתן הסבוך של עסק החתונות. ומה עם כל המתיחות, והלחץ שההתעסקות הזו מביאה? אין כמו גורם שיודע להכיל ולאזן בין הרצונות שלך ושלו ושל ההורים, ושל הדודה ושל הסבתא. 

בדיוק בשביל זה הקמנו את הפי וודינג – גם קברניטים, גם בולדוזרים וגם פסיכולוגים, או בקיצור - מומחים לחתונות. בהפי וודינג שותפות לדרך מספר קבוצות שהתחברו יחד, ושמו לעצמן למטרה לשנות את חוקי המשחק ולהטיב עם קהילת הצעירים בישראל.

אחרי שננטרל את כל הלחץ, כאבי הראש והמתיחות שנוצרים בדר"כ בתהליך ארגון החתונה, אתם תוכלו פשוט להנות מהדרך, ולעבור את תקופת האירוסין וארגון החתונה בפרט, כחוויה כיפית, נעימה ושמחה. כי חתונה שמחה מתחילה בזוג שמח!

Cover About 01

השותפות לדרך

"הקבוצה" – קבוצת הברים של הדיזי פרישדון, המזג ועוד.

קבוצה חיי לילה תל אביבית ותיקה שפועלת כבר למעלה מעשר שנים, ומפעילה 7 מקומות בילוי ברחבי העיר.
הקבוצה עשתה מהפכה חברתית קטנה בהרגלי השתייה בעיר, והקימה שורת ברים שכונתיים של מסלולי שתייה ללא הגבלה (ברים של "צמידים"). אותה חשיבה "מחוץ לקופסה" הולידה גם אירועי קונספט מקוריים ויחודיים כמו סופ"ש PURIMAGINE שהגדיר מחדש את חגיגות פורים בעיר ואת המונח "לשתות עדלאידע" ועוד היסטוריה ארוכה של מסיבות ואירועים שונים וגם העתיד נראה די שמח ...

Img 9303

התאחדות הסטודנטים הארצית

ההתאחדות, כארגון הסטודנטים הלאומי, הינה מוקד הפעילות לייצוג הסטודנט הישראלי ובית לאגודות ולקהילות הסטודנטים שפועלות ברחבי הקמפוסים במכללות ובאוניברסיטאות ברחבי הארץ.  תפקיד ההתאחדות היא להעצים את מעמד הסטודנט בישראל והיא עושה זאת דרך מגוון רחב של פעילויות, כולל הקמה וייסוד של גופים המתמחים בשינוי מציאות דרך עשייה מקצועית ועמוקה שנוגעת בלב העשייה הציבורית ומקדמת כל יום את המקום והכוח של הסטודנטים, אנשי המחר. 

מתוך תפישה זו החלטנו להקים את האפי וודינג ולקחת את המציאות לידיים שלנו, הסטודנטים והצעירים בישראל. בתוך הג'ונגל הזה שנקרא שוק החתונות, אנו מאמינים שליווי צמוד יחסוך לסטודנטים תואר נוסף ומיותר בניהול ובהפקת חתונות. באמצעות האפי וודינג ניצור ביחד כוח משמעותי ואחראי ונוביל לשינוי אמיתי עבור אנשי המחר.

Students

בליס הפקות

חברת הפקה שפועלת מזה 20 שנה ומתמחה בהפקת אירועים בארץ ובחו"ל. העומדים מאחורי החברה הם תומר זילברשטיין ועינת הולנדר המבטיחים הפקת אירוע בחוויה אחרת, המלווה את הלקוחות באופן אישי ומקיף תוך כדי התייחסות לכל הפרטים קטנים כגדולים. 

Bliss

אפליקציית Wedit

אפליקציית החתונות המתקדמת ביותר בישראל.

האפליקציה נותנת מענה להפקת חתונה מקצה לקצה תוך מתן מגוון כלים טכנולוגיים המייעלים את התהליך והופכים אותו לנוח וחוויתי. מאפשרת לזוגות שימוש בכל הפונקציות שהם צריכים, לפי נקודות הזמן בתהליך התכנון לאורך הפקת החתונה.

Wedit 1
Ceremony 41

הצוות במשרד - אנחנו כאן כדי לעזור לכם לארגן את החתונה :)

Ceremony 54

דניאל זיני

[email protected]

דניאל, בת 30 מקרית אונו.

אמא של כלנית אושיית האינסטרם (תעקבו אחריה kalanit_the_pitbull)

חיה ונושמת את עולם החתונות כבר 7 שנים, את "חתונה ממבט ראשון" מהעונה הראשונה הפיקה, ואותה כל הספקים בתחום אוהבים!

על גיא פינס לעולם לא מוותרת ובכל יום ראשון אותנו מעדכנת :)

Ceremony 14

מיתר אטיאס

[email protected]

מיתר, בת 26 במקור מאשקלון ועכשיו חיה בעיר השווה בעולם!

אם לא הבנתם - TLV CITY.

ב-3 שנים האחרונות כל ערב אני פוקדת בעולם החתונות.
הקמות, סגירות, טעימות וקצת צעקות.

אוהבת להרים ולעשות שמח וכל תלתל אצלי מנצח ;)

הזוגות בסגירות חוזה יוצאים על הריצפה כי אני אותם משכרת ללא הפסקה.

Ceremony 58

זיו ברזני

[email protected]