ואנטזיה - vantasia

טוב להיתקל בכם וטוב יותר שאתם נתקלתם בנו – משום שאנחנו מזמינים אתכם ליהנות מהחוויה המיוחדת של ואנים שנות ה-70 באירוע שלכם! ואנטזיה יצרה עבורכם סדרת אטרקציות לאירועים של ואנים בסגנון וינטאג', שיהפכו את האירוע שלכם לחוויה בלתי נשכחת. אתם מוזמנים לטעום קצת מהעולם של ואנטזיה ומגוון האטרקציות לאירועים כגון אטרקציות לחתונות, בת/בר מצווה, ימי הולדת, אטרקציות לאירועי חברות, לכנסים וימי כיף. תוכלו להרכיב כמה סוגים של אטרקציות בכל הרכב משוגע ומיוחד שתחשבו עליו, אנחנו תמיד מעוניינים שיאתגרו אותנו ויציעו לנו רעיונות לאירועים שעדיין לא חשבנו עליהם.

ואן בסגנון רטרו עם במה קטנה וסט תאורה, שני מסכי הקרנה, מערכת מיקרופונים ומערכת קריוקי מבדרת בהנחיה מקצועית. חוויית קריוקי סוחפת ולא נשכחת!

ואן רטרו וינטאג', מאובזר בחפצים משעשעים – כובעים, משקפיים וצעצועים. דמיינו את האורחים מצטלמים לברכת וידאו או צילום סטילס בתא הצילום ומקבלים מגנט מודפס ממותג לפי הדרישות שלכם.

בר אלכוהול מטורף בחבילות שונות לפי תקציב, עם אפשרות מיוחדת לשדרוג הבר למולקולרי. מוזמנים לשתות משקאות שעוד לא ניסיתם בשילובים קולינריים מיוחדים.

דוכני אוכל מעולמות שונים – מטבח מקסיקני, טורטיות, מטבח חורפי, מרקים, המבורגרים, בר מתוקים וגולת הכותרת – חווית המטבח המולקולרי של השף גיא בן סימון.

תוכלו לבחור מתוך שלושה להקות הבית שלנו המופיעים מתוך הואן עצמו: להקת כליזמרים, להקת לסטר ווירס ולהקת הבית של ואנטזיה – VanBand

שכרו רכב מעוצב עם נהג פרטי, מאובזר בחפצים המותאמים לצילומים, לאלבום תמונות של חתונה או עבור כל מטרה אחרת.