החתונה התל אביבית של רותם ובן

החתונה התל אביבית של רותם ובן

הפעם נרצה לספר לכם על הזוג ההורס שלנו רותם ובן. הוא אנגלי (lovely!), היום איש מחשבים ובעבר איש חיי הלילה. היא יפיופה סוחפת ואנליסטית במקצועה.


רותם ובן שלנו כבר שלוש שנים ביחד וסיפור ההכרות שלהם בגדר חלום תל אביבי. בן עבד בבר האימפריאל ורותם, שזה היה הבר השכונתי שלה, באה לשם עם שותפה לדירה. בפעם הראשונה שנפגשו היו ניצוצות, אבל בן שיחק אותה קשה להשגה. בפעם השנייה שהגיעה רותם לבר, היה בשביל לחגוג יום הולדת לחברה- ולא, היא לא חזרה לשם כי היא רצתה לפגוש אותו שוב :) , הוא לא עמד בפיתוי וביקש את הטלפון שלה.

 


לאחר כארבעה חודשים שהתחילו לצאת והאהבה החלה לפרוח, בן החליט שהוא רוצה לחזור לגור באנגליה והם הצליחו לשמר את הקשר שלהם מרחוק במשך חמישה חודשים, עד שהוא החליט לחזור לגור בארץ- עם בחורה כמו רותם איך אפשר לגור לרחוק!

 


כמובן שבן שלנו הוא אירופאי ועל כן גם הצעת הנישואים שאירגן לרותם, מלאה בטוב טעם, יופי ומחשבה.

במסגרת טיול משפחתי לחו"ל עם המשפחה של רותם לכבוד יום הולדתה ה-60 של אמה, ביקש בן אישור מהמשפחה לקחת את אור הזרקורים ולהפתיע את רותם.

יום לפני ההצעה נקרע לו התיק גב והוא היה באטרף לקנות חדש ורותם לא הבינה ממתי יש לו פטיש לתיקי גב... הוא קנה תיק, שם את הטבעת בפנים ולמחרת הם יצאו לשיט בעיירה קטנה שנקראת  Hallstattבאוסטריה, מקום שנבחר על ידי אונסק"ו כאתר מורשת עולמי. בן החליט לקחת סירה קטנה לשניהם ולערוך שיט קצרצר. באמצע האגם הוא עצר, כרע ברך ושלף טבעת. הצעה מ-ו-ש-ל-מ-ת.

 

החתונה החלומית שלהם התקיימה ביום שמשי, איך לא, באחד מהגני אירועים המיוחדים והיפים בתל אביב- הלורנס- ורוב הצילומים לפני החתונה התקיימו ביפו הפוטוגנית על ידי צלמי העל- AGS. במהלך האירוע האוכל, האווירה, האנשים היו מדהימים.

רותם ובן- מאחלים לכם המון אושר בעתיד עם המון אהבה!

 

הספקים המושלמים- 

גן אירועים- לורנס

דיג'יי- אלרו

צלמים - AGS

איפור- ענבל מרגלית

שיער- אביאל שמעיה

צלמים- AGS (אלון וגיא)

שמלה- אייזנשטיין