החתונה של רוני ודביר- סוף טוב הכל טוב

החתונה של רוני ודביר- סוף טוב הכל טוב

את רוני ודביר הכרנו לפני כמה חודשים. כשהגיעו אלינו היה ברור להם שבחתונה שלהם תהיה בריזה של הים ואוירה יפואית, הכי יפואית.. 


גל שלנו ליוותה אותם לכמה מקומות אופציונאליים ולבסוף החליטו להתחתן בכליף ולאחר שסגרו את שאר הספקים, כל שנותר להם הוא לחכות לאירוע המשמח , אך לא כך היה.

גני האירועים בישראל אינם יציבים, חלקם אינם מקבלים אישורים לעבוד וחלקם פושטים את הרגל בגלל התחרות. לצערנו הכליף פשטו את הרגל ולכן כמה שבועות לפני החתונה, רוני ודביר הבינו כי אין להם איפה להתחתן.  "ראיתי פוסט בכלות אורבניות ומלא תגובות על זה שהכליף פשט רגל. ניסיתי להתקשר לצוות מהאולם ללא מענה. התחלתי להילחץ, התקשרתי לדביר, שמטבעו יותר רגוע בסיטואציות האלה ועדכנתי אותו במתרחש. שנינו מיהרנו לצאת מהעבודה  והתקשרנו לגל מהפי וודינג לראות מה עושים.." אומרת רוני.

גל התעוררה גם היא לבוקר לא שיגרתי.  ישר הבינה שמשהו קרה, מיהרה למשרד ובדרך כבר קיבלה את האינפורמציה, אכן הכליף פשט רגל. בקור רוח וניסיון התחילה להריץ בראש מקומות חילופיים שבו יוכלו רוני ודביר לקיים את אירוע אבל כמובן שגם לשמור על האווירה שהייתה חשובה להם...

כשהם נכנסו למשרד , קצת לחוצים אבל מנסים להירגע, קיבלנו אותם באווירה רגועה, ישבנו על כוס קפה עברנו על המקומות , בחרנו ויצאנו יחד למצוא את המקום החדש ..

אבל לפני הכל התחנה הראשונה כליף ..כשהגיעו לשם ראינו המון זוגות מתוסכלים, לחוצים, בוכים ובעיקר מבולבלים.. ניסינו לפלס את דרכנו כדי להגיע למי שיכל לספק לנו תשובות אבל הכאוס היה גדול מידי והשאלות נשארו פתוחות .. רוני מספרת :"הגענו להאפי וודינג דרך חברה שתייגה אותנו בפוסט שראתה. לא העמקנו במחשבה שהחלטנו ללכת עם האפי וודינג ובדיעבד זה הדבר הכי חכם שיכולנו לעשות. כשהגענו לשם (לכליף) הרגשנו שיש לנו נציגות, שאנחנו לא לבד בסיפור הזה. זה נתן לנו הרגשה טובה וביטחון"מפוקסים, רגועים וחדורי מטרה השיגו את המקדמה!! משם המשיכו בסיבוב ודי מהר הגיעו למקום שתאם גם כן לציפיות, ממש באותו אזור ביפו (מטרים ספורים). המקום, הפורט 15, מהמם עם גג שבו בעצם מתקיימת הקבלת פנים עם הנוף מושלם אורבני- יפואי וקסום! היה גם מזל גדול שהתאריך המקורי שלהם היה פנוי. "בסיכום של היום, הוא התחיל בהיסטריה, ואמנם לא הייתי רוצה לעבור אותה שוב, הייתה חוויה מאוד לא נוראית. הביטחון והרוגע שקיבלנו מהפי וודינג עזרו לנו להעביר את היום ברוח טובה ועם המון הומור. ובעיקר, אני ממש ממש ממש מבסוט על רוני שהייתה אדירה בכל הסיפור הזה. היא לא נלחצה והייתה חדה ומפוקסת. אחלה פרטנרית להתקלה שכזו." אמר דביר.

סוף טוב הכל טוב.. במינימום פגיעה ובמקסימום ליווי ותמיכה, רוני ודביר התחתנו ביום שישי האחרון,  ה-20.04.18רוני ודביר האהובים אנחנו מאחלות לכם המשך זוגיות טובה עם זרימה, קלילות וים של אהבה!!


הספקים המדהימים:

מקום: פורט 15

צלמת : שני הלוי

צלם: דרימי

דיג'י: גיא חג'ג'

איפור ושיער: קארמה לחם סמוראי

שמלה: אלן לוקאצ' 

חליפה: באמוס כיכר המדינה