.The Happy Wedding Co

.The Happy Wedding Co

היי היי

הגעתם לפה, איזה כיף! אז כנראה שטבעת על האצבע כבר יש! איך היה? מרגש?

בואו כנסו, תרגישו בבית, תשתו משהו, אל תשכחו לנשום, ויאללה, בואו נתחיל ביחד במסע מרגש שכולו שמחה ואהבה! בלי לחץ, שלב שלב, לאט לאט, יד ביד עד לחתונה המושלמת וכל זה ללא עלות נוספת מצדכם!

תמונה-סלון.jpg#asset:1239


w-100.jpg#asset:1246

רגע, לפני הכל בואו נכיר קצת,

אנחנו The Happy Wedding Company נולדנו לא לפני הרבה זמן ורק בשבילכם, בשביל לעשות לכם, לזוגות האוהבים טוב וכיף, לא רק ביום החתונה, אלא בכל המסע.

אז מי עוד מאחורי Happy Wedding?? אנשים צעירים שרוצים לחתן אנשים צעירים.

הראשונים הם "הקבוצה". החבר'ה הכי חזקים בתל אביב, בעלים של שבעה ברים שאין מצב שאתם לא מכירים, בצד המקצועי נמצאים בליס הפקות, הם כבר יותר מעשרים שנה עוסקים בעולם החתונות והם מהגדולים בתחום, ואיך אפשר בלי התאחדות הסטודנטית הארצית, הצד שמבטיח שכל התהליך יהיה אמין, חסכוני ושקוף. 

כמו כל גוף צעיר גם לנו יש אפליקציה  Wedit שמה, אפליקציית החתונות הגדולה בישראל שתעשה לכם סדר במטלות ובבלגן (כי למי יש כוח לרשימות אקסל?!)

w-37.jpg#asset:1237

הגלריה.jpg#asset:1253

אתם בטח שואלים עכשיו אבל מי נמצא במשרדים? הרי אין סיכוי שפוגשים את כל השותפים בפגישה. אז אתם צודקים.

נעים מאוד להכיר, אנחנו נועה, נועה, גל וסתיו, שלוש בנות צעירות ונרגשות שעברנו את חווית הנישואים האישית שלנו ממש לא מזמן, ועוברות אותה מאז כל יום ויום, ואין דבר שאנחנו יותר אוהבת (אולי לאכול (:

Instasize_0212133935.jpg#asset:1340

w-161.jpg#asset:1238

כן, אנחנו יודעות, אתם שואלים עכשיו המון שאלות, לא מבינים מאיפה להתחיל, מה עושים קודם, מהם השלבים הנכונים.

אנחנו מבטיחות שלכם זה יהיה הרבה יותר פשוט, הרבה יותר שמח, והרבה יותר משתלם. אתם רק צריכים לרצות שנעזור לכם בארגון ובמסע המדהים שאתם מתחילים, המסע לחיים המשותפים.

אנחנו פה אתכם, בשביל לעזור, לשמח, לתמוך, וכמובן לתת לכם את כל האמצעים על מנת שתיצרו את החתונה המושלמת בשבילכם! כמו בחלומות.

ביחד נבחר את המקום המושלם, את הספקים הכי מקצועיים, שאיתם תרגישו הכי בנוח ביום הקסום שלכם, ואפילו, אם תרצו, נהיה פה בשביל לייעץ לשמלה המושלמת, לחליפה ואפילו לטבעות. (יש לנו כל מה שתרצו).

עידן-חסון.JPG#asset:1252

NO-3969_170208_115513.jpg#asset:1231

את כל המסע אנחנו נעשה ביחד, בשקיפות מלאה בחברות, וכמובן ללא עלות מצידכם כי אנחנו רואים בכל זוג עולם ומלואו, כל זוג מבחינתנו הוא שונה ומיוחד, ואנחנו נדאג להתאים לכם את החתונה המיוחדת שלכם במינימום כאב ראש ובמקסימום שמחה., וגם מבטיחות שבמחיר הכי משתלם.

כי אנחנו מאמינות שחתונה שמחה מתחילה בזוג שמח.

104.2_170208_115504.JPG#asset:1230

כוכב-הים.jpg#asset:1251

אז בואו אלינו לפגישה ללא עלות, בן יהודה 215 תל אביב, ונתחיל ביחד...

גני אירועים: הגלריה, אקו, קיסר ים, כוכב הים.

צלמים: עידן חסון.

המשרדים המהממים שלנו: בן יהודה 215 תל אביב.

אולי יעניין אותך גם: