דורון אשכנזי

המעצב דורון אשכנזי בעל ניסיון של למעלה מ 25 שנה בתחום העיצוב, מציג בגדי גברים ייחודיים לצד חליפות חתן חדשות בשלל סגנונות. הסגנון הייחודי של מעצב זה בא לידי ביטוי בשילובם של עולמות עיצוב שונים כאשר הבולט מבניהם הוא עולם החייטות המסורתי תוך נגיעה בסגנון אומני הפופ ארט ושאיבת ההשראה מעולם זה.

לצד צבעים שמרניים קרים וחמים של חליפות חתן אותם כולנו מכירים כגון: שחר פחם, כחול נייבי ועוד ניתן למצוא גם צבעים עזים המביאים לידי ביטוי סגנון לבוש מודרני ומשוחרר. עניין זה בא לידי ביטוי גם בטקסטורות ססגוניות של חליפות חתן 2015 כאשר כל חתן יכול לבחור את החליפה לפי הסגנון והצבע אליו הוא מתחבר.

קולקציית חליפות חתן 2015 של המעצב דורון אשכנזי מעמידה לרשותך שלל סגנונות לבחירה כאשר הגיוון והייחודיות בולטים מכל עבר ומקלים עלייך את ההחלטה במציאת החליפה או בגדי החתן שמדברים אלייך בשפת העיצוב שאתה אוהב.

בין אם סגנונך הוא מכופתר ובין אם אתה מתחבר לקוד הלבוש המשוחרר והנינוח תוכל למצוא עוד בגדי חתן וחליפות חתן רבות הנמצאים בטווח של בין לבין – מצד אחד מהודק ומצד שני נינוח ומשוחרר. קו זה מאפיין לא רק את חליפות החתן של המעצב דורון אשכנזי אלא גם את כל הקולקציה שלו בה תוכל למצוא מערכת לבוש המתאימה בדיוק לך עבור כל מטרה.

שפת העיצוב המיוחדת של המעצב המשלבת עיצוב איטלקי מוקפד לצד ערכי לבוש של תרבות ים תיכונית, תוך דגש על טעמו וסגנונו המיוחד של הגבר הישראלי יצרו שפת עיצוב ייחודית הנקראת חייטות אורבאנית הנשענת על בסיס שפת העיצוב המחויטת.

לכן נראה גזרות קלאסיות בתפירה מדויקת ובבדים איכותיים לצד חייטות אורבאנית המערבת עיצוב ישן עם חדש מבחינת טקסטורה, סגנון וצבע.

כך יוצר המעצב פריטי לבוש מוקפדים ואיכותיים הנשארים נכונים ורלוונטיים ומקנים מראה ייחודי ונדיר ללובשים אותם.