האם אנחנו עושים חתונות טבע / שטח / הפקה?

Happy Wedding הוא בית לחתונות ולכן כמובן שניתן לעשות אצלנו חתונות שטח / הפקה / טבע. בליס הפקות שהם חלק מהבעלים של החברה מתמחים בסוג הזה של חתונות ובמגוון תקציבים ומנצחים על המחלקה הזו אצלנו בחברה. במידה ותמיד חלמתם על חתונה בשדה חמניות, בריכת קיבוץ או מטע פורח - אנחנו יכולים להגשים לכם גם את החלום הזה :)

האם אנחנו זקוקים לעזרתכם כדי לקבל מחירים יותר אטרקטיביים?

אנחנו בטוחים שהרבה מהישראלים מצוינים במשא ומתן אבל - Happy Wedding מורכבת מכמה שותפים אסטרטגיים - התאחדות הסטודנטים הארצית בישראל, "הקבוצה"- קבוצת ברים בתל אביב (דיזי, המזג, הטנג'יר ושות') ובליס הפקות אירועים וחתונות. בשל קהל הבית הרחב יש לנו כוח צרכני משמעותי מול גני האירועים שאין לזוג אחד שמגיע לגן אירועים עבור אירוע בודד.

איך עובדת שיטת התשלום?

שאלה מצוינת! אתם לא משלמים לנו עבור השרות - אנחנו מקבלים את התשלום שלנו מהספקים עצמם ולאחר שהשגנו לכם את המחירים האטרקטיביים ביותר. כשתבחרו את הגן המועדף עליכם, תגיעו אלינו למשרדים ושם נחתום יחדיו על החוזה ואם תרצו גם נתאם ספקי חתונות נוספים. אתם משלמים לנו - ככה שלא תצטרכו לרדוף אחרי ספקים ביום האירוע ולפזר כספים בכל מיני מקומות. הכל במקום אחד.

אז מה בעצם ההבדל בין ארגון חתונה להפקת חתונה?

בארגון חתונה אתם מגיעים אלינו עם תקציב וחלומות ואנחנו עוזרים לכם למצוא את הספקים שהכי מתאימים לכם באופן מדויק - מגן האירועים ועד לתכשיט הכלה וכל מה שבאמצע, כל זה ללא עלות נוספת, אלא אפילו עם היכולת לחסוך. הפקת חתונה היא פרוייקט מסוג אחר, שכוללת בחירת מקום ספציפי, הכשרת השטח לאירוע, עלויות מפיק, תשתיות ואלמנטים רבים נוספים.

אז כמה מעורבים אנחנו בעצם, מרגע שאנחנו עובדים איתכם?

כמה שתרצו! אנחנו עובדים עם מגוון רחב של גני אירועים/אולמות ברחבי הארץ  וכך גם כמות הספקים הנוספים בכל קטגוריה. המטרה שלנו היתה ותישאר - לסייע לכם, ללוות אתכם ולעזור לכם ליהנות מהדרך לחתונה, כמו מהיום והאירוע עצמו. 

האם חייבים לקחת את כל הספקים דרככם או שאפשר להביא ספקים משלנו?

בחירה שלכם. אנחנו מציעים מגוון רחב של ספקים מכל התחומים ואתם יכולים לבחור או לבחור שלא. הכל תופס מבחינתנו.

אז מה יוצא לכם מזה?

המון זוגות מאושרים :) אבל חוץ מזה: אנחנו לא גובים תשלום ישיר עבור השרות אלא משיגים מספקים הנחות משמעותיות לזוגות ומקבלים שכר מהספקים עצמם כך שכולם נהנים.

רגע, לא הבנתי, מה בחינם?

כן, כן. השרות שלנו לא עולה כסף נוסף לשאר דברים שאתם צריכים לשלם עליהם. פשוט תבואו ותשתמשו בנו כה שתצטרכו :)

אוקיי, סגרנו אתכם חתונה, פה זה נגמר?

לאחר שחותמים על המקום הנבחר ומתחילים לפגוש את שאר הספקים הכיף האמיתי מתחיל - דיונים על שמלה / חליפה / טבעות / הזמנות- אנחנו אתכם עד ההליכה לחופה :)

איך מתנהל מולכם התהליך של ארגון חתונה?

אנחנו נפגשים אצלנו במשרדים, לאחר שהבנו ממכם מה הכי חשוב לכם, איזה סגנון ומה מסגרת התקציב. שותים משהו ומדברים על האופציות שהכנו במיוחד בשבילכם. בשלב הבא אתם הולכים למקומות שאהבתם ונראו לכם רלוונטים ולאחר מכן, אנחנו עוברים אתכם על שאר הספקים הנחוצים ועד החתונה אנחנו בשבילכם לכל התייעצות או סיוע.

מה אנחנו מקבלים?

אתם מקבלים שותף לדרך, שמבין את שוק החתונות בצורה המקצועית ביותר, שיוביל אתכם בדרך הכי נכונה לכם עם השאלות/ בקשות/ תקציב שלכם. אנחנו זמינים לכם לאורך כל התהליך לכל התייעצות והובלה קדימה. אנחנו נהיה לכם שותפים מול עולם החתונות הגדול ונעשה את מרב המאמצים שתהיה לכם חוויה שמחה ומרגשת. וכמובן גם נחסוך לכם קצת כסף.