ערבה קשדן

קלילות, רומנטיות ומלאות שיק באופן הכי נונשלנטי שיש. שמלות הכלה בקולקציית 2015 של ערבה קשדן עושות לנו חשק לביקור פסטורלי בכפר. מה שמייחד את השמלות שלי, הוא היופי שבפשטות, ליצור מראה נשי ומקורי לכאורה נטול מאמץ אבל בעבודת יד ייחודית, עם רקמות ותחרות בשילובים יצירתיים. התוצאה היא שמלות שפשוטות ביופיין ועדיין מורכבות ומושקעות, איכותיות ונוחות. המראה המתקבל הוא אופנתי, רומנטי, עם נגיעות של וינטאג'. 

הקו העיצובי מושפע מסגנון הבוהו שיק, בשילוב טרנדים עדכניים. בקולקציה תוכלי למצוא גזרות משוחררות לצד גזרות נשיות המחמיאות לגוף, בשילוב מגמות חזקות בעולם שמלות הכלה כמו שמלות עם כיסים, טופים וחצאיות נשפכות וגלביות. החומרים הם בדי שיפון אוויריריים, טול משי ופנינים, אפליקציות בעבודת יד וכמובן תחרות. התוצאה היא סגנון ייחודי, יצירתי, קליל, רומנטי ועדין.

ההשראה שלי הן הכלות עצמן ומטרתי לעצב עבור כל אחת מהן את השמלה המיוחדת לה, לעשות זאת עם הרבה נשמה ולהשאיר חותם על כל שמלה שאני מכינה. 

"הסיפוק הכי גדול הוא לראות את הכלה מרוגשת, יפה וזוהרת. אני מאושרת לחלוק איתה את הרגע המיוחד הזה, אני יודעת עד כמה הוא משמעותי בחייה."