ג'וזף סטאר

שמי ג'וזף סטאר. כשנולדתי, בשלושה באפריל 1980, קיבלתי מהוריי את השם יוסף יריב. אחרי הצבא טסתי ללונדון ושם החלו לקרוא לי ג'וזף. כשחזרתי לארץ שמרתי על הכינוי החדש והצגתי את עצמי בשם זה. כשחשבנו, אני וזוגתי, על שם במה, זרקה בת זוגתי את השם ג'וזף סטאר, זה תפס, ומאז בפי כולם, אני ג'וזף סטאר.

כבר בילדותי אהבתי מוזיקה. אימא שלי מספרת שכבר כתינוק התגלתה האהבה שלי למוזיקה. הייתי חורש על תקליטים בפטיפון של הוריי, שומע שוב ושוב. כששמעתי את השיר "הנה שעון בן חיל " הייתי רוקע ברגליי ומזיז את ראשי לפי הקצב. בגיל שלוש כבר אהבתי לתופף, הייתי מוציא את כל הסירים והכפיות מארונות המטבח ומתחיל לתופף...

בגיל עשר התחלתי לתקלט בפעם הראשונה. אני והשכן שלי קנינו אורגן אורות, כל אחד מאתנו הביא "טייפ דבל קסט" מהבית והיינו מתקלטים במסיבות כיתה במקלט של הבניין. השכנים לא כל כך אהבו את הרעש, אבל כמו היום, גם אז, כולם באו לשמוע אותי מתקלט.

 יש לי ותק רב, אני מיומן ומקצועי. אחרי הצבא גרתי בלונדון שנה וחצי. בתקופה זו תקלטתי בברים ובמועדונים רבים ברחבי לונדון. כשחזרתי לארץ המשכתי לתקלט בברים ובמועדונים מובילים, התחלתי ללמוד הנדסת סאונד ובקרת קול וב-2007 הצטרפתי כדי.ג'י לחברת "מוזיקה פלוס". מאז ועד היום אני מתקלט בחתונות, אירועים פרטיים ובאירועים של חברות מובילות במגזר העסקי: כמו אופטיקנה, משרד התיירות, בנק דיסקונט, המכללה למנהל ועוד. ב-2012 עזבתי את "מוזיקה פלוס" והמשכתי בדרכי העצמאית.

 המוזיקה היא מרכז חיי. תקלטתי בערים רבות ברחבי העולם, בניהן לונדון, בודפשט,יוון ועוד. במקביל לתקלוט בחתונות ובאירועים, אני  מתקלט גם בברים ובמועדונים מובילים בתל אביב וברחבי הארץ. נוסף על כך, אני נותן ייעוץ מוזיקלי למסעדות, לברים, לתצוגות אופנה ולעסקים.

מה המיוחד בי? אני אוהב את עבודתי ורואה בה ייעוד. חשוב לי להתחבר אליכם ברמה האישית, לשמח אתכם ולהתרגש יחד אתכם ועם האורחים. אני מקצועי ואחראי, יודע לקרוא אתכם ויודע להתאים את המוזיקה שלי אליכם. אני קשוב אליכם ואל האורחים במשך כל האירוע, אני מנגן את השירים שאתם מבקשים, מרוכז בליצור אווירה שמחה ומשמיע מוזיקה מגוונת מסוגים שונים. אני סוחף את הרוקדים ומוביל את השמחה ואת הריקודים עד השעות הקטנות של הלילה, עד שאחרון האורחים כבר עייף מלרקוד. אני אוהב להצליח וחשוב לי שתהיו מרוצים, הצלחת האירוע שלכם, היא ההצלחה שלי.

 עוד מספר דברים שכדאי שתדעו עלי:

אני בוגר בית ספר לסאונד ובקרת קול.

אני מורה לתקלוט בבית הספר של יואב גרא.

הייתי כתב ומבקר מוזיקה באתר "לילה".

 עשיתי עיבודים מוזיקליים עכשוויים ליצירות מפורסמות בשיתוף עם האופרה הישראלית. זמרות האופרה הישראלית הופיעו בכנסים בין לאומיים עם העיבודים שעשיתי עבורם.

 ניהלתי את ההרכב האלקטרוני המצליח "יוסטון פרוג'קט". במסגרת ההרכב עבדנו עם אומנים מובילים כמו יהודה פוליקר, גידי גוב, רמי קליינשטיין, אריק סיני ועוד.

 כל הזמן אני מתחדש ואוהב לחדש. באולפן בביתי אני לא מפסיק ליצור מוזיקה מקורית ורימיקסים ללהיטים רבים ופופולאריים. פעמים רבות התארחתי ב"רדיו תל אביב" וב"רדיו קול הקמפוס" עם סטים מקוריים.

 אתם כבר מכירים אותי, עכשיו אני רוצה להכיר אתכם!  צרו קשר ונשמח ביחד.